RSF5JT62R0
MFR.Part #
RSF5JT62R0
JLCPCB Part #
C5896518
Description
-55℃~+235℃ 5W 62Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS