WW2JBR200
MFR.Part #
WW2JBR200
JLCPCB Part #
C2646207
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS