FRN12JT2R40
MFR.Part #
FRN12JT2R40
JLCPCB Part #
C6620059
Description
-40℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS