WW12FT6R49
MFR.Part #
WW12FT6R49
JLCPCB Part #
C2593605
Description
-55℃~+350℃ 400mW 6.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS