WW2ABB1R00
MFR.Part #
WW2ABB1R00
JLCPCB Part #
C6002166
Package
Plugin,D4xL14mm
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 2.5W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL14mm Through Hole Resistors ROHS