WW1JT2R40
MFR.Part #
WW1JT2R40
JLCPCB Part #
C2592936
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.4Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS