WW1JT91R0
MFR.Part #
WW1JT91R0
JLCPCB Part #
C2593120
Description
-55℃~+350℃ 1W 91Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS