WW1FB124R
MFR.Part #
WW1FB124R
JLCPCB Part #
C7152384
Description
-55℃~+350℃ 124Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS