WW1JBR680
MFR.Part #
WW1JBR680
JLCPCB Part #
C3361267
Description
-55℃~+350℃ 1W 680mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS