WW12JT6R20
MFR.Part #
WW12JT6R20
JLCPCB Part #
C2593690
Description
-55℃~+350℃ 400mW 6.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS