CF2JB330K
MFR.Part #
CF2JB330K
JLCPCB Part #
C6533318
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 2W 330kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS