BR3FB20L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR3FB20L0
JLCPCB Part #
C2641810
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS