WW1FT232R
MFR.Part #
WW1FT232R
JLCPCB Part #
C3447971
Description
-55℃~+350℃ 1W 232Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS