WW1FT6R65
MFR.Part #
WW1FT6R65
JLCPCB Part #
C2593549
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.65Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS