WW1JT110R
MFR.Part #
WW1JT110R
JLCPCB Part #
C2593094
Description
-55℃~+350℃ 110Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS