WW1JT13R0
MFR.Part #
WW1JT13R0
JLCPCB Part #
C2593087
Description
-55℃~+350℃ 13Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS