WW1FT196R
MFR.Part #
WW1FT196R
JLCPCB Part #
C3387706
Description
-55℃~+350℃ 196Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS