WW1JT11R0
MFR.Part #
WW1JT11R0
JLCPCB Part #
C3569039
Description
-55℃~+350℃ 11Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS