WW1FT4R12
MFR.Part #
WW1FT4R12
JLCPCB Part #
C2593201
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.12Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS