RSMF3JA18K0-C1
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSMF3JA18K0-C1
JLCPCB Part #
C3361736
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 18kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS