WW3AFTR330
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3AFTR330
JLCPCB Part #
C2593963
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 330mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS