WW5JT18K0
MFR.Part #
WW5JT18K0
JLCPCB Part #
C2593987
Description
-55℃~+350℃ 18kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS