WW1FT9R53
MFR.Part #
WW1FT9R53
JLCPCB Part #
C2593136
Description
-55℃~+350℃ 1W 9.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS