WW1FT4R53
MFR.Part #
WW1FT4R53
JLCPCB Part #
C2593206
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS