WW1FT2R80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FT2R80
JLCPCB Part #
C3407791
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS