WW1FT8R87
MFR.Part #
WW1FT8R87
JLCPCB Part #
C3497591
Description
-55℃~+350℃ 1W 8.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS