WW1FT4R87
MFR.Part #
WW1FT4R87
JLCPCB Part #
C2593203
Description
-55℃~+350℃ 1W 4.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS