WW3FT7R50
MFR.Part #
WW3FT7R50
JLCPCB Part #
C2589918
Description
-55℃~+350℃ 3W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS