WW1FT5R11
MFR.Part #
WW1FT5R11
JLCPCB Part #
C2593155
Description
-55℃~+350℃ 1W 5.11Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS