WW1FT3R92
MFR.Part #
WW1FT3R92
JLCPCB Part #
C3456602
Description
-55℃~+350℃ 1W 3.92Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS