WW1FT2R55
MFR.Part #
WW1FT2R55
JLCPCB Part #
C2593215
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.55Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS