WW1FT7R32
MFR.Part #
WW1FT7R32
JLCPCB Part #
C2593263
Description
-55℃~+350℃ 1W 7.32Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS