WW1FT44R2
MFR.Part #
WW1FT44R2
JLCPCB Part #
C2593184
Description
-55℃~+350℃ 1W 44.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS