WW1FT374R
MFR.Part #
WW1FT374R
JLCPCB Part #
C3412434
Description
-55℃~+350℃ 1W 374Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS