WW1FT30R1
MFR.Part #
WW1FT30R1
JLCPCB Part #
C2593246
Description
-55℃~+350℃ 1W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS