WW1FT2K26
MFR.Part #
WW1FT2K26
JLCPCB Part #
C2593863
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.26kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS