WW1BB2R49
MFR.Part #
WW1BB2R49
JLCPCB Part #
C6002156
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.49Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS