WW1FT2K05
MFR.Part #
WW1FT2K05
JLCPCB Part #
C2593867
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.05kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS