WW1FT1K05
MFR.Part #
WW1FT1K05
JLCPCB Part #
C2593573
Description
-55℃~+350℃ 1.05kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS