WW1FT28R0
MFR.Part #
WW1FT28R0
JLCPCB Part #
C3385810
Description
-55℃~+350℃ 1W 28Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS