WW12FT28R0
MFR.Part #
WW12FT28R0
JLCPCB Part #
C2593444
Description
-55℃~+350℃ 28Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS