WW12FT210R
MFR.Part #
WW12FT210R
JLCPCB Part #
C2593419
Description
-55℃~+350℃ 210Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS