WW1FT205R
MFR.Part #
WW1FT205R
JLCPCB Part #
C2593240
Description
-55℃~+350℃ 1W 205Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS