WW1FT1R54
MFR.Part #
WW1FT1R54
JLCPCB Part #
C2593128
Description
-55℃~+350℃ 1.54Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS