WW12FT1R54
MFR.Part #
WW12FT1R54
JLCPCB Part #
C2593631
Description
-55℃~+350℃ 1.54Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS