WW1FT13R3
MFR.Part #
WW1FT13R3
JLCPCB Part #
C2593284
Description
-55℃~+350℃ 13.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS