WW1JT470R
MFR.Part #
WW1JT470R
JLCPCB Part #
C2593131
Description
-55℃~+350℃ 1W 470Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS