WW1FT1K18
MFR.Part #
WW1FT1K18
JLCPCB Part #
C2593570
Description
-55℃~+350℃ 1.18kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS