CF1JT160K
MFR.Part #
CF1JT160K
JLCPCB Part #
C2590609
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 160kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS