WW1FT191R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FT191R
JLCPCB Part #
C3514252
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 191Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS